Projelerim

Wizy

Wizy, Android platformunda çalışan bir arcade türü sonsuz koşu oyunudur. Basitçe soldan sağa doğru giderken karşıdan gelen engellere çarpmadan ilerlemek gerekir. Oyunu Google Play’de görüntülemek için başlığa ya da buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Twitch Live

Twitch Live, takip ettiğiniz Twitch yayıncılarını görebileceğiniz, onlar online olduğunda bildirim alabileceğiniz ve kanal ve oyun bazında canlı yayınlara göz atabileceğiniz bir Mozilla Firefox eklentisidir. Takip ettiğiniz yayıncılar hakkında bildirim alabilmeniz için sadece kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir. Eklentiyi görüntülemek için başlığa ya da buradaki linke tıklayabilirsiniz.

noted

noted, hatırlamak istediğiniz şeyler hakkında notlar alabileceğiniz, sonradan görüntüleyip düzenleyebileceğiniz temel bir Android uygulamasıdır. Uygulamayı görüntülemek için başlığa ya da buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Twitch Chat Bot

Twitch Chat Bot, adından da anlaşılacağı üzere Twitch yayıncıları için yazılmış chat moderatör botudur. Uygulamadan girilen komutları bekleyip komutlar girildiğinde gerekli çıktıyı üretir ve bazı kurallar dahilinde kararlar verir. Şu anda geliştirme aşamasında olduğundan dolayı kullanıma uygun değildir. Fakat en kısa sürede bitirip kullanılabilir bir hal alması için uğraşmaktayım. Programın kaynak kodunu görüntülemek için başlığa ya da buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.